Hopp til innhold
NAD NAD C338 + DALI OPTICON 1 Digitalforsterker med streaming Digitalforsterker med streaming

NADC338 + DALI OPTICON 1Digitalforsterker med streaming

Gå fremtiden i møte med Chromecast built-in trådløs musikkstreaming og utallige muligheter for både digital og analog musikk!
system14 994,-

Les mer:

Beskrivelse

NAD C338 / DALI OPTICON 1 – unikt og innredningssvennlig stereosystem med Chromecast built-in trådløs musikkstreaming, Bluetooth, fremragende lyd og smarte funksjoner for TV-lyd

C338 og OPTICON 1 er stereoanlegget for deg som elsker trådløse muligheter og ekte hi-fi-lyd. Med innebygget trådløs musikk via Chromecast og Bluetooth kan du streame nesten alt rett fra smarttelefonen, inkludert musikktjenester og nettradio. Du kan også bruke den samme smarttelefonen til å styre både musikkvalg og volumkontroll, uansett hvor du befinner deg i hjemmet.

OBS: C338 kan opleves i Hi-Fi Klubbens butikker nå, men avventer den endelige Chromecast-sertifisering fra Google. Den vil kunne kjøpes umiddelbart deretter. 

Du kan koble til både digitale og analoge musikkilder, inkludert platespiller, og kombinasjonen av NAD og DALI har i flere tiår vært synonymt med lyd i toppklasse. Alt sammen kommer i stilig og kompakt design og med 2 x 50 strømsterke NAD-watt til å pumpe godlyden ut i stua. Dette er fremtidens stereo!

Genialt til TV-lyd
NAD har gjort det utrolig enkelt å få superlyd fra TV-en din. Ikke bare kan du koble TV-lyden digitalt på den optiske inngangen – du kan også styre volumet fra den eksisterende TV-fjernkontrollen din! Du trenger bare å en gang for alle "fortelle" forsterkeren hvilket merke TV-en din er, så går alt automatisk derfra.

C338 kan også slå seg på helt automatisk fra standby når du slår på TV-en. Dette betyr at du får TV-lyd i superkvalitet hver eneste gang – uten bryderier, uten ekstra fjernkontroller og uten at du trenger å bekymre deg over neste strømregning.

DALI OPTICON 1 – superkompakt høyttaler med overbevisende hi-fi-kvaliteter
OPTICON 1 er OPTICON-seriens minstebror. En superkompakt, sprudlende kvalitetsbombe med massevis av innebygde i hi-fi kvaliteter. Heng den på veggen med det inkluderte veggfestet, og forbered deg på å bli positivt overrasket. Fås med finish i sort ask, matt hvit eller valnøtt.

Les mer om NAD C338
Les mer om DALI OPTICON 1

Systemet inneholder:

Så kompakt og elegant kan en ekte hi-fi-høyttaler faktisk lages i dag. En liten lydperle fylt med store musikalske kvaliteter. Flere farger.
Antall / 2 stk
På lager i nettbutikken På lager i nettbutikken
PrisSEK 7,996.00
En forsterker ulik alt annet. Gå fremtiden i møte med Chromecast built-in trådløs musikkstreaming og utallige muligheter for både digital og analog musikk!
Antall / 1 stk
På lager i nettbutikken På lager i nettbutikken
PrisSEK 6,998.00

Høydepunkter

  • Imponerende lyd og krefter til prisklassen
  • Trådløs musikkstreaming med Chromecast built-in for audio, inkl. musikkvalg og lydkontroll fra hele hjemmet
  • Fleksible tilkoblinger for både digitale og analoge musikkilder, inkl. platespiller (MM)
  • Innebygget Bluetooth-funksjon for trådløs avspilling fra smarttelefon m.m.
  • Styring av TV-lyd fra eksisterende TV-fjernkontroll samt automatisk påslåing

Tilbehør til NAD C338 + DALI OPTICON 1

Anbefalte produkter