HiFi Klubben

Hopp til innhold
Lokale tilbud Gjør et kupp på utstillingsmodeller, utgående produkter og overskuddslager fra alle butikkene våre Les mer

e-Sport hos HiFi Klubben?

HiFi Klubben i samarbeid med Team Singularity

E-sport vokser eksplosivt for tiden. Det er massevis av intense og spennende opplevelser for både deltagere og publikum, og noen spår til og med at e-sport har en fremtid på størrelse med fotballens Champions League. Årene fremover vil vise om de får rett – uansett går det UNNA!

Team Singularity er en skandinavisk-basert e-sport-organisasjon som først og fremst har fokus på å skape resultater og utvikle talenter. Organisasjonen er bare litt over et år gammel, men har allerede gjort seg bemerket på forskjellige eventer. For eksempel er de akkurat nå forsvarende mestre i CS:GO i Copenhagen Games.

HiFi Klubben og Team Singularity har innledet et samarbeid med felles fokus på å skape enda større opplevelser for gamere og e-sport-interesserte. HiFi Klubbens kunnskap om god lyd kombinert med Team Singularitys fremadstormende inntog på e-sport-scenen åpner et potensial for masse spennende, nye opplevelser for alle som interesserer seg for e-sport. Uansett om de bare følger ynglingsteamet sitt eller bransjen generelt.

HiFi Klubben har ingen planer om å selge spesialisert lydutstyr til profesjonelle spillere. Men vi vil tilby et bredt sortiment av produkter som kan gi store lydopplevelser til vanlige gamere. For eksempel gaming-headset av høy kvalitet og hjemmekinosystemer som åpner en helt ny gaming-verden i fantastisk, tredimensjonal surroundlyd.

Få arena-opplevelsen inn i stua

Ved å forene e-sport og god lyd blir det også mye mer spennende med de mange turneringene og kampene som kan streames direkte i stua. Uansett om du ser dem på Twitch, YouTube eller flow-TV, så hever du nemlig opplevelsen helt enormt hvis du kobler ordentlig lyd til skjermen.

Alle vil kunne få mer ut av sofakveldene med e-sport hvis det kobles på litt ekstra lyd. Men alle større turneringer blir sendt i surround, og du kan derfor komme helt tett på arenaopplevelsen med et ordentlig surroundanlegg. Og det aller beste er at det ikke trenger å koste mer enn en ny smarttelefon!

 

 

Surroundhjemmekino for gaming til prisen av en smarttelefon

 

Surroundhjemmekino for gaming med trådløse bakhøyttalere

Se flere løsninger her

 

HiFi Klubben bruker cookies til statistikk og til å forbedre brukeropplevelsen din på hjemmesidene våre. Ved å klikke videre på siden aksepterer du bruken av cookies. Les mer om cookies her