HiFi Klubben

Hopp til innhold

ARGON DAB1+ V5

HI-FI KLUBBENS EGEN DAB/FM-RADIO

  • God lyd og enkel betjening
  • Kompakt og elegant design
  • Elegant OLED-display med dimmefunksjon
  • Både FM (med RDS/RadioText) og DAB/DAB+
  • Minijack-tilkobling for iPod, smarttelefon eller andre eksterne lydkilder

DAB1+ v5 er grunnversjonen av Hi-Fi Klubbens egen populære DAB/FM-radio, og den gir deg elegant design, god lyd og enkel betjening. Du får også RDS/RadioText på FM og et lettlest OLED-display.

Av andre smarte funksjoner kan vi nevne klokkeradio/alarmfunksjon og minijacktilkobling, slik at du enkelt kan koble til f.eks. smarttelefonen din og la vennene lytte med på din bærbare musikksamling eller på streamingtjenester som Spotify, WiMP m.fl. Alt i alt en ordentlig gjennomført DAB/FM-radio til en svært rimelig pris.

 

Vi bruker småkaker, aka cookies (informasjonskapsler), slik at du bl.a. kan bruke vår nettbutikk. Vi bruker dem også til å finne ut hvordan våre nettsider blir brukt, slik at vi hele tiden kan forbedre oss, selvsagt mens vi hører på vår favorittmusikk. Ved å fortsette, godtar du alt dette. Les mer om cookies her