HiFi Klubben

Hopp til innhold

Julekonkurranse

Velkommen til Hi-Fi Klubbens årlige julekonkurranse, som kommer til å foregå på Instagram i år. Vi vil nemlig gjerne se bilder fra dere med god lyd, musikkopplevelser og flotte produkter.

Hver uke trekker vi en vinner blant alle som har postet bilder som på den beste måten forteller en historie om god lyd, hi-fi, en musikkopplevelse, flotte produkter eller noe du forbinder med vår felles lidenskap for lyd og musikk.

Det eneste du må gjøre er å bruke hashtagen #hifijul og tagge Hi-Fi Klubben med @hifiklubbennorge når du poster bildet ditt på Instagram.

Vi trekker en vinner på følgende datoer:

Mandag 11. desember – Premie: SONOS PLAY:5 trådløs høyttaler
Mandag 18. desember – Premie: B&W PX hodetelefoner
Mandag 25. desember – Premie: NAD D3020 forsterker + DALI ZENSOR 1

Vi bruker småkaker, aka cookies (informasjonskapsler), slik at du bl.a. kan bruke vår nettbutikk. Vi bruker dem også til å finne ut hvordan våre nettsider blir brukt, slik at vi hele tiden kan forbedre oss, selvsagt mens vi hører på vår favorittmusikk. Ved å fortsette, godtar du alt dette. Les mer om cookies her