Hopp til innhold
  • PANDMPUB900EG

Panasonic DMP-UB900EG

Fordeler

  • <ul>
  • <li>Støtter Ultra HD Blu-ray</li>
  • <li>4K video-oppskalering</li>
  • <li>Stereo og 7.1-kanals analoge lydutganger</li>
  • <li>Flott finish med frontdisplay</li>
  • <li>Innebygget trådløs nettverksfunksjon (wi-fi)</li>
  • <li>Tilgang til Netflix, YouTube og andre Smart Apps (også 4K)</li>
  • <li>Streaming av musikk, bilder og video fra PC/NAS</li>
  • <li>Avspilling av musikk, bilder og video via USB og SD-kort (inngang på fronten)</li>
  • <li>Støtter Dolby TrueHD/DTS-HD Master Audio</li>
  • <li>DSD-støtte (men ikke fra SACD-plater)</li>
  • <li>3D-støtte</li>
  • <li>Bakgrunnsbelyst fjernkontroll</li>
  • </ul>

Begrensninger

  • <ul>
  • <li>Kun én USB-tilkobling</li>
  • <li>En dedikert CD-spiller er fremdeles bedre egnet til CD-samlingen</li>
  • </ul>

Panasonic DMP-UB900EG – 4K Ultra HD Blu-ray-spiller med flott design, analoge lydutganger, innebygget wi-fi, Netflix og 3D

DMP-UB900EG er Ultra HD Blu-ray-spilleren for den ekstra kresne brukeren. Her får du det optimale ut av UHD-formatene (inkl. HDR) både på bilde- og lydsiden, og med analoge lydutganger i både stereo og 7.1 kanaler kan du koble spilleren til enhver forsterker eller receiver med godt resultat.

DMP-UB900EG vil gi deg bildeopplevelser som setter en helt ny standard for hvor bra ting kan gjøres i hjemmekinoen. Hvis du har investert i en UHD/4K-TV, kan du få ut hele potensialet i TV-en her, enten du spiller Ultra HD Blu-ray eller streamer ultrahøyoppløst innhold fra en 4K-streamingtjeneste som f.eks. Netflix.

Du kan spille av 3D Blu-ray, og den innebygde 4K-scaleren sørger for å oppskalere videokilder med lavere oppløsning til 4K, slik at du alltid får mest mulig ut av UHD-TV-en. Ved hjelp av den innebygde trådløse nettverksfunksjonen (Wi-Fi) kan du også spille av musikk, bilder, videoklipp og HD-filmer fra datamaskinen eller nettverksharddisken, og selvfølgelig med full fjernstyring.

Tilsvarende kan du også spille av de samme mediene fra en vanlig USB-pinne/-harddisk eller et SD-kort. Du får kort sagt alle tenkelige muligheter til å få en flott opplevelse på UHD TV-en din – jo større, jo bedre!

DMP-UB900EG fås i sort finish. Bakgrunnsbelyst fjernkontroll medfølger.

Ekstra HDMI audio-utgang for fleksible muligheter
Med en ekstra HDMI-utgang for lyd kan du koble spilleren direkte på TV-en din, slik at du ikke nødvendigvis trenger å slå på hjemmekinoanlegget hver gang. Dette kan f.eks. være praktisk sent på kvelden, eller hvis ungene skal bruke spilleren.

Hvis du har en litt eldre receiver uten HDMI 2.0 og HDCP 2.2, så kan du også bruke den ekstra utgangen til å få ekte 4K-bilde på TV-en og allikevel få HD-lyd på anlegget. Dette kan ellers gi problemer pga. kopibeskyttelse i HDMI-overføringen. Med analoge lydutganger både i stereo og 7.1-kanal er du helt dekket, nesten uansett hvilken forsterker eller receiver du måtte ønske å koble til.

Også til Blu-ray, DVD og CD
DMP-UB900EG er bakoverkompatibel med tradisjonelle Blu-ray-/DVD-filmer og CD-er, så du kan trygt tre inn i fremtiden uten å brenne broene til fortiden helt. Med analoge lydutganger og frontdisplay har du ganske fleksible muligheter, men vi anbefaler likevel en separat, dedikert CD-spiller hvis du prioriterer CD-samlingen din høyt. Her får du vesentlig enklere og raskere navigasjon, og lydkvaliteten vil i mange tilfeller være bedre.

Trenger du hjelp?

Spør en av våre lidenskapelige hi-fi-eksperter eller ta kontakt med kundeservice.
Maskinoversettelse oppdaget

Oi-da. Det ser ut til at du bruker et maskinoversettelsesverktøy for å vise denne siden. Selv om det kan være praktisk, kan det føre til uventet oppførsel, og i noen tilfeller gjøre siden ustabil eller ubrukelig.

For best mulig opplevelse anbefaler vi å deaktivere oversettelsesverktøyet. Hvis du velger å fortsette, vær oppmerksom på at enkelte funksjoner kanskje ikke fungerer som de skal.