Hopp til innhold
Kompakt høyttaler (par)

Bowers & Wilkins 707 Prestige Edition

Nyhet

Fordeler

  • Fantastisk finish i ekte tre (Santos Gloss)
  • Høyglanslakkert med 12 lag lakk
  • Carbon Dome diskant med eksklusiv frontgrill
  • Eksklusiv "Prestige Edition" terminalplate
  • Detaljert og svært musikalsk lydbilde
  • Continuum bass/mellomtone
  • Solid og resonansdempende kabinett

Begrensninger

  • Ikke topplassert diskant i separat Nautilus-hus
  • Naturlige begrensninger i den dypeste bass
  • Krever en del effekt for å spille virkelig høyt

Bowers & Wilkins 707 Prestige Edition – eksklusiv kompakt høyttaler med ekstra luksus

B&W 707 Prestige Edition er en unik luksusutgave av 700-seriens minste modell. Skapt for deg som både vil ha skikkelig god lyd og finish på høyeste nivå. Kabinettet er utført med en fantastisk finish i høyglanslakkert ekte tre (Santos Gloss), som er sterkt inspirert av den ultra-eksklusive toppmodellen 805 D3 Prestige Edition.

Det raffinerte beskyttelsesgitteret foran diskanten er hentet fra Signature-versjonen av den litt større 705 S3 Signature, og på baksiden er terminalene utstyrt med en eksklusiv ”Prestige Edition” navneplate, som er med på å signalisere at du har en helt spesiell høyttaler foran deg.

707 Prestige Edition fås med finish i høyglanslakkert ekte tre (Santos Gloss). Matchende stativ fås som ekstrautstyr. Utover de unike designdetaljene er 707 Prestige Edition identisk med 707 S3.

Mer fra Bowers & Wilkins

Trenger du hjelp?

Spør en av våre lidenskapelige hi-fi-eksperter eller ta kontakt med kundeservice.