Samsung QE75QN90B
Fordeler
  • Full Backlight 4K Neo Quantum QLED med Quantum Matrix Technology Pro og Ultimate UHD Dimming
  • Neo Quantum Processor 4K
  • Eco Smart Control med solceller
  • Mange avanserte gaming-funksjoner
  • Kan monteres helt inntil veggen med Slim Fit veggfeste (ekstrautstyr)
  • Svært høy lysstyrke
  • Alle HDMI-inngangene er HDMI 2.1 kompatible
  • Expert Calibration
  • Pause/opptaksfunksjon med doble TV-tunere
  • Innebygget mikrofon i fjernkontroll for stemmestyring
Begrensninger
  • Ikke One Connect tilkoblingsboks
  • Ikke Infinity One design eller finish i ekte metall
  • Kun 4K/144Hz gaming i 50” og 43” modeller
  • Ikke Dolby Vision
  • Slim Fit veggfetse er ekstrautstyr
David C.
David C.
Ålesund
Samsung QE75QN90B – 75” 4K Neo Quantum QLED-TV med eksklusivt design, Full Backlight, Neural Quantum Processor, Ultimate UHD Dimming og fleksibel pause/opptaksfunksjon
Samsung QE75QN90B er et fantastisk 75” high-end 4K Neo Quantum QLED-TV som gir deg alt det beste fra Samsung hvis du foretrekker vanlige kabeltilkoblinger fremfor å samle alt i One Connect Box. Blant høydepunktene finner du Full Backlight bildepanel, Neo Quantum Processor 4K og Ultimate UHD Dimming, som sammen gir deg en bildekvalitet som ville ha vært utenkelig for ganske få år siden, uansett pris.