HiFi Klubben

Hopp til innhold
Lokale tilbud Gjør et kupp på utstillingsmodeller, utgående produkter og overskuddslager fra alle butikkene våre Les mer

MEDLEMSPRIS PÅ KONSERTBILLETTER

BLI MED PÅ TIDENES MUSIKKEVENTYR I LONDON!

9. til 11. november drar musikk-Norge på tur til London for å oppleve mange av våre fremste utøvere!

Det spilles konserter på legendariske SUBTERANIA, og ikke minst i selveste ROYAL ALBERT HALL! Dette er første gang norske artister får sjansen til å vise seg fram på en av verdens mest sagnomsuste arenaer, og dette blir en sjanse artistene og publikum får kun en gang i livet.

Deltagere på dette fantastiske opplegget er blant andre:

AMUND MAARUD; KNUT REIERSRUD;VIDAR BUSK; KID ANDERSEN; OLA KVERNBERG; REIDAR LARSEN; BJØRN BERGE; JT LAURITSEN; JOAKIM TINDERHOLT;HANS BOLLANDSÅS;DANIEL ERIKSEN;NOTODDEN BLUESFESTIVAL ROADSHOW; PRISTINE; TRUDY& DAVE;NORDGARDEN; RONNIE JACOBSEN og mange andre.

Alle HIFI klubbens medlemmer får medlemsrabatt på 20% på konsertbilletten!

Bestill billettpakke med konsert på Subterania og Royal Albert Hall her

Bestill pakke med konsertbilletter, fly og hotell her

For utfyllende informasjon: bluesnews.no

NBA2019bill.png

Royal Albert Hall 2 Per Ole Hagen.jpg

*Reisen arrangeres i sin helhet av Coment AS på vegne av Bluesnews.no