Hopp til innhold
Trådløs surround

DALI OBERON 1 C + ON-WALL C + SOUNDHUB

Spar 41%
Systemet inneholder:
  • DALI SOUND HUB Trådløs forforsterker

    Kontrollsenteret i DALIs EQUI-systemer. Her samles alle musikksignaler og sendes trådløst videre til høyttalerne. Kan modul-utbygges.
    Les mer
  • DALI OBERON 1 C Kompakt høyttaler - Aktive

    Ekte trådløs hi-fi trenger hverken være stort, vanskelig eller dyrt. Disse kompakte høyttalerne er klare for å gi deg vellyd til både musikk og TV.
    Les mer
  • DALI OBERON ON-WALL C Kompakt høyttaler - Aktive

    Få strålende trådløs hi-fi lyd til både TV-en og musikken din. Perfekt til veggen – og du kan styre lyden fra din eksisterende TV-fjernkontroll!
    Les mer
  • DALI BluOS NPM-2i Bluesound Oppgradering

    Bygg inn Bluesound i din DALI SOUND HUB, så får du trådløs high-end-streaming uten ekstra kabler og apparater i hylla. Superenkel montering.
    Les mer
  • DALI HDMI AUDIO MODULE Oppgradering

    Bygg HDMI inn i DALI SOUND HUB og opplev EQUI-systemet med opptil 7-kanals ekte hi-fi surroundlyd – trådløst! Enkel installasjon
    Les mer

Fordeler

  • Trådløs 5.0 surroundløsning med HDMI/eARC
  • Integrert BluOS, AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect og multirom
  • OBERON 1 C gir fyldig frontlyd fra et kompakt kabinett, og OBERON ON-WALL C er lett å tilpasse rundt TV-en og på veggen i rommet
  • Kraftige innebygde forsterkere i alle høyttalere
  • Klangmatchet centerhøyttaler

Begrensninger

  • Eventuell subwoofer må kjøpes separat
  • Nivåer og avstander i surroundoppsettet må stilles inn manuelt første gang
  • Færre tilkoblinger og innstillingsmuligheter enn med en klassisk surround-receiver

DALI EQUI 5.0 med trådløs surround, BluOS og enkel TV-lyd

Dette DALI EQUI-systemet er en gjennomtenkt 5.0-løsning for deg som vil ha surroundlyd og strømming i høy kvalitet uten en stor receiver og lange høyttalerkabler i stuen.

SOUND HUB er kontrollenheten som samler kildene og sender lyden trådløst videre til de aktive OBERON C-høyttalerne i ekte hi-fi-kvalitet. Alle høyttalere har sine egne kraftige innebygde forsterkere, slik at du får færre kabler i oppsettet, samtidig som du beholder fordelene med et ordentlig flerkanalssurroundsystem.

Via den innebygde HDMI-modulen kan du hente inn TV-lyd via HDMI eARC og spille av ekte Dolby- og DTS-surround trådløst. BluOS-modulen åpner for høykvalitets Bluesound musikkstrømming med full app-kontroll, AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect og multirom.

De to OBERON 1 C er i dette systemet tenkt som fronthøyttalere, mens de tre OBERON ON-WALL C brukes som to bakhøyttalere, og den tredje ON-WALL C er tiltenkt som centerhøyttaler i systemet, slik at dialog og stemmer får en tydelig plassering i lydbildet.

Alt i alt får du en diskret hjemmekinoløsning med enkel TV-betjening, sterke strømmemuligheter og et format som er lettere å integrere i stuen enn et klassisk surroundanlegg med receiver og høyttalerkabler.

Merk: Et komplett 5.0-system i matchende finish er kun tilgjengelig i Mörk Valnøtt. Andre farger, for eksempel til bakkanaler, kan imidlertid velges hvis det er ønskelig.

Les mer om produktene på deres produktsider.

Trenger du hjelp?

Spør en av våre lidenskapelige hi-fi-eksperter eller ta kontakt med kundeservice.