HiFi Klubben

Hopp til innhold
Lokale tilbud Gjør et kupp på utstillingsmodeller, utgående produkter og overskuddslager fra alle butikkene våre Les mer

Kan du smake forskjell på lyd?

Visste du at du kan smake med ørene? Lyse klavertoner skaper sødme, høye fioliner gir syrlighet, og dype basstoner kan utløse bitre smaker. Forskere og gastronomer er enige – nå er det din tur! Vi har samlet noen musikklipp med veldig forskjellig lyd under. Ta deg for eksempel en kopp kaffe eller sjokoladebit, ta på deg hodetelefonene, og len deg tilbake mens musikken spiller. Kan du smake forskjell Uansett om klarer det eller ikke, så kan vi love deg at musikken din låter bedre på kvalitetsutstyr. Kom innom HiFi Klubben og fortell oss hva du liker – så finner vi den beste lyden til nettopp din smak!

Ta lydtesten

Smak på lyden

– Les om hvordan andre lytter

 • Kelner, kan jeg få bass til suppen?

  Se mer
 • True Wireless – befri musikken din

  Full trådløs frihet til sport, trening og reise

  Se mer
 • Beverly Hills på toasten og bossanova i kaffen

  Se mer
 • I mørket går sansene amok

  Se mer
 • Slik velger du Bluetooth-høyttaler

  Stor, liten, vanntett, eksklusiv – finn din egen stil

  Se mer

Supre hodetelefoner for alle og enhver

Trådløs, kabel, aktiv støyreduksjon, gaming – finn det hos HiFi Klubben

Det vrimler av hodetelefoner i alle mulige størrelser, former og farger og til alle mulige formål. Skal du lytte hjemme i sofaen eller på joggetur mens svetten renner? Spiller du musikk på mobilen eller på anlegget? Oppbevarer du hodetelefonene i lomma, i ryggsekken eller i bokhylla? Trådløst eller med kabel? Og så videre... I HiFi Klubbens butikker kan du både høre, prøve og få kompetent veiledning før du bestemmer deg. Da blir det mye lettere å velge riktig!

Les mer

Finn din lyd

 • Sennheiser

  PXC 550 Trådløs hodetelefon

  1 990,- /stk

  Se mer
 • Denon

  Envaya Mini Bluetooth høyttaler

  1 498,- /stk

  Se mer
 • Argon Audio

  POP Trådløs hodetelefon

  398,- /stk

  Se mer
 • Soundboks

  SOUNDBOKS2 Bluetooth høyttaler

  8 298,- /stk

  Se mer
 • Bowers & Wilkins

  PX Trådløs hodetelefon

  3 298,- /stk

  Se mer
 • Jabra

  Elite 85H Trådløs hodetelefon

  2 490,- /stk

  Se mer
 • B&O

  Beoplay H9i Trådløs hodetelefon

  3 890,- /stk

  Se mer
 • DALI

  KATCH Bluetooth høyttaler

  3 698,- /stk

  Se mer
 • B&O

  Beoplay H8i Trådløs hodetelefon

  3 199,- /stk

  Se mer
 • Marshall

  Acton II Trådløs høyttaler med Bluetooth

  2 490,- /stk

  Se mer

Begynn å lytte i dag - bli medlem av HiFi Klubbens kundeklubb

Welcome Listeners

HiFi Klubben er et fellesskap for alle som vet at det er viktig å lytte.

For når vi lytter, så oppfatter vi nyansene. Vi blir klokere på oss selv og på verden, og vi får det fulle utbyttet av alt som skjer rundt oss.

Derfor spiller vi også musikk på ordentlig utstyr, og vi gir den vår fulle oppmerksomhet. Ikke for musikkens skyld, men for vår egen. For når vi virkelig lytter, så skjer det noe. Endorfinene får fritt spillerom, og musikken kan ikke lenger bare høres. Den kan føles. Fysisk og fantastisk.